Error showing flash-object.

 

 

Infraligne Antwerpen


 

Infraligne Deurne

Infraligne Borsbeek

Infraligne Herentals

Merksemsesteenweg 135
2100 Deurne
(Hoek Bisschoppenhoflaan)

T.
03 326 75 95
E. deurne@infraligne.be (niet voor het maken of annuleren van afspraken)
W. http://www.vickyversavel.be/infraligne
 
Herentalsebaan 191
2150 Borsbeek


T.
03 440 70 90
E. borsbeek@infraligne.be (niet voor het maken of annuleren van afspraken)
W. http://www.vickyversavel.be/infraligne
Lierseweg 47D
2200 Herentals


T.
014 21 06 12
E. herentals@infraligne.be (niet voor het maken of annuleren van afspraken)
     
openingsuren
ma/di/do: 08u30 - 22u00
wo: 08u30 - 12u30 & 16u30 - 22u00
vr: 08u30 - 15u30
za: 08u30 - 12u30
openingsuren
ma/di/do: 08u30 - 22u00
wo: 08u30 - 12u30 & 16u30 - 22u00
vr: 08u30 - 21u00
za: 08u30 - 12u30
openingsuren
ma/do: 09u00 - 21u00
di/wo: 09u00 - 20u00
vr: 09u00 - 16u00
za: 09u00 - 12u00
 >> meer info over deze studio  >> meer info over deze studio  >> meer info over deze studio


 


 

Infraligne Hoogstraten

Infraligne Lier

Infraligne Turnhout

Vrijheid 203
2320 Hoogstraten


T.
03 312 14 40
E. hoogstraten@infraligne.be (niet voor het maken of annuleren van afspraken)
Mijl 11
2500 Lier
(tegen kanaal, achter bouwmaterialen Van den Broeck)

T. 03 480 70 06 (vrouwen)
T. 03 480 60 07 (mannen)
E. lier@infraligne.be (niet voor het maken of annuleren van afspraken)
Druivenstraat 33
2300 Turnhout


T. 014 47 00 41
E. turnhout@infraligne.be (niet voor het maken of annuleren van afspraken)
 

openingsuren
ma/do: 09u00 - 21u00
di: 09u00 - 13u00 & 17u00 - 21u00
wo: 09u00 - 13u00 & 16u30 - 20u00
vr: 09u00 - 14u00
za: 09u00 - 12u00

Infraligne Hoogstraten is gesloten vanaf 1 November t.e.m. 5 November wegens verbouwingswerken.
Wij verwelkomen u graag terug vanaf 7 November in onze vernieuwde studio

openingsuren vrouwen
ma/di/do: 09u00 - 21u00
wo: 09u00 - 12u00 & 17u00 - 21u00
vr: 09u00 - 13u00
za: 09u00 - 13u00

openingsuren
ma t.e.m. do: 09u00 - 13u00 & 16u30 - 21u00
vr: 09u00 - 13u00
za: 09u00 - 13u00

 

 

 >> meer info over deze studio

>> meer info over deze studio

openingsuren mannen
ma:
09u00 - 12u00 & 16u00 - 21u00
di: 16u00 - 21u00
wo: 18u00 - 21u00
do: 09u00 - 12u00 & 16u00 - 21u00
vr: 09u00 - 12u00
za: 09u00 - 12u00

>> meer info over deze studio